SPONSORZY

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do współpracy na zasadzie obustronnej korzyści - poprzez finansowe wsparcie działalności sportowej naszego Klubu promocja pozytywnego wizerunku Państwa Firmy.

Wkład finansowy w rozwój amatorskiego sportu rembertowskiej młodzieży będzie z jednej strony charytatywną pomocą, niezbędną dla zapewnienia właściwej działalności naszego Klubu, z drugiej strony promocją Państwa firmy oraz możliwością dotarcia z ofertą do szerokiego grona osób.

UKS AON Rembertów działa realizując cele pożytku publicznego w zakresie poprawy kultury fizycznej dzieci i młodzieży.W sezonie 2014/2015 w Klubie zarejestrowanych zostało blisko 200 zawodników.Poprzez wsparcie finansowe Klubu można zwiększyć ich szanse naodniesieniesukcesóworaz spełnienie sportowych marzeń.

Dokonując finansowego wsparcia Klubu pomagają Państwo wyposażyć naszą młodzieżw niezbędnysprzęt sportowy, dofinansować obozy iszkolenia oraz umożliwią zachowanie płynnościfinansowej Klubu.

FORMY WSPÓŁPRACY

• Nasz Klub posiada własną, aktywnie działająca stronę internetową (http://aonrembertow.futbolowo.pl), którą w sezonie codziennie odwiedzaco najmniej 500 osób. Dzięki zamieszczeniuna stronie reklamy Państwa firmy istnieje możliwość dotarciaz ofertą do szerokiego grona odbiorców.
  • Oferujemy również rozwieszenie banerów reklamowych podczas spotkań meczowych, zarówno na własnym boisku, jak i w czasie meczów wyjazdowych;
  • Istnieje możliwość nadruku logo Państwa firmy na materiałach promocyjnych Klubu
  • Jest również sposobnośćwykorzystania Herbu naszego Klubu w materiałach promocyjnych Państwa firmy.
  • W przypadku długotrwałej współpracy istnieje możliwość nadruku logo i nazwy Państwa firmy na koszulki i sprzęt sportowy Klubu;
  • W sytuacji poważnych propozycji wparcia finansowego istnieje możliwość przyjęcia Firmy jako sponsora tytularnego i dodania jego nazwy do nazwy Klubu.

W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt z Prezesem Klubu Zbigniewem Baczkowskim, tel. 692 201 414